Sétastop a menhelyen! ☀️

Kedves önkénteseink, látogatóink! A rendkívüli hőség miatt állatotthonunk a mai naptól sétastopot tart a remélt enyhülésig. Megértéseket köszönjük, mindenki vigyázzon az állatkáira!